Четверг, 17.10.2019, 06:41
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Фізіотерапія

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Шийний радикуліт.

Це друге по частоті захворювання після поперекового радикуліту. Основні причини: ураження корінців спинного мозку внаслідок остеохондрозу, після травм, тривалого і статичного напруження, нейроінфекції, інтоксикації. Діагностика шийного радикуліту. Ураження С1- С4 корінців проявляються болями в потиличній ділянці і біля сосцевидного паростка, які посилюються під час повороту голови. При ураженні С5 хворі відчувають болі в шиї, надпліччі, на зовнішній частині плеча. Тут же буде гіперестезія, слабкість і атрофія дельтоподібного м’яза. При ураженні корінця С6 турбують болі в шиї та лопатці з поширенням їх по зовнішній частині плеча, слабкість і атрофія двоголового м'язу, гіперестезія в зоні І пальця. При патології корінця С7 болі виникають в шиї і лопатці, які віддають в задню поверхню плеча і зовнішню поверхню передпліччя, в II – III-і пальці та парестезії в цій зоні. При ураженні Т1 корінця болі виникають на внутрішній частині плеча і надпліччя. Болі посилюються при нахилянні голови в сторону й особливо назад. Частіше на практиці страждають декілька корінців, які втягують в процес вегетативні зони шиї і мають назву симпаторадикулярний синдром. При цьому виникає набряк кисті, змінюється температура і колір шкіри, зменшується пульсація периферичних судин. Лікування: при больовому синдромі призначають ін’єкції вітамінів групи B, анальгетики, гангліоблокатори, сечогінні, протинабрякові препарати.

Фізіотерапевтичне лікування шийного радикуліту.

Завдання фізіотерапії направлене на ліквідацію запалення, подолання болі, усунення набряку. Для цього в гострій стадії використовують: УФО в еритемній дозі, ампліпульс, діодинамік, електрофорез анестетиків, еуфіліну. В підгострій стадії призначають лікувальну гімнастику, ультразвук, ампліпульс, ударно-хвильову терапію. При затиханні больового синдрому використовують електрофорез йоду, лідази, бішофіту, ударно-хвильову терапію, іонофорез, масаж, ЛФК, підводне витягання шийного відділу хребта. Ударно-хвильова терапія.

У Львові в медичному центрі «Родовід»  для лікування цервікальної болі успішно поєднують ударно-хвильову терапію з магнітом, ампліпульс-терапією і з ЛФК і масажем. Ударно-хвильову терапію проводять паравертебрально по зонах і по ходу уражених корінців. Ударно-хвильова терапія усуває набряк, блокує больові рецептори, покращує живлення тканин. Тривалість процедури 10 хв. Процедури проводять один раз в п’ять днів. На курс лікування потрібно 7-9 процедур. Процедури проводять у зручний для вас час.

 

 Источник: http://antidolor.lviv.ua/post/cervikalhiya/
Категория: Мои статьи | Добавил: topavok (30.05.2019) | Автор: Володимир Клімчук
Просмотров: 26 | Теги: львів. ударно-хвильова терапія, головні болі, медичний центр Родовід, болі шиї і верхній кінцівці, лікування, радикуліт
Всего комментариев: 0
avatar
RSS

Категории раздела

Мои статьи [27]

Вход на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайта

  • IAIsite.ru moy-testsite
  • Файлы на любой вкус
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz