Четверг, 17.10.2019, 05:49
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Фізіотерапія

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Фізіотерапія періартритів.

Фізіотерапія періартритів.

Сучасний метод консервативного лікування періартритів.

Періартрит - це захворювання суглобової капсули і навколишніх тканин суглоба без ознак артриту.

Виникає періартрит в результаті дегенерації тканин хряща від порушення кровопостачання з послідуючим розвитком реактивного запалення. Причинами виникнення таких змін можуть бути хронічні або професійні травми. Періартритом можуть уражатися різні суглоби. Розрізняють: плече-лопатковий періартрит; періартрит ліктьового суглобу; періартрит променево-зап’ясного суглобу; періартрит кульшового суглобу; періартрит колінного суглобу. Ознаки всіх періартритів подібні: болі в ділянці суглобу, які посилюються при активних рухах, болючість при пальпації в місці прикріплення сухожилка до кістки, можлива місцева припухлість. Найчастіше зустрічається плече-лопатковий періартрит. За останні 20 років періартрит спостерігається в молодому (спортсмени) і в середньому віці. В медичний центр «Родовід» звернулася пацієнтка у віці 41 рік зі скаргами на пекучі болі в правому плечовому суглобі і  також в кисті.  Болі посилювалися при піднятті і відведенні кінцівки догори і в сторони, а також при спробі завести руку за спину. Під час огляду спостерігалася гіпотрофія м'язів і їх рихлість, зменшення чутливості по корінцевому типу в правій кінцівці. При рентгенологічному дослідженні змін в кістках не виявлено. Аналізи крові, сечі в межах норми. Встановлений діагноз: плече-лопатковий періартрит. Страждає протягом останніх трьох років. Зверталася до травматолога. Приймала новокаїнові  блокади, ін’єкції гідрокортизону в плечовий суглоб, знеболюючі і протизапальні засоби. Позитивний ефект від лікування був короткочасний. Пацієнтці запропоноване комплексне фізіотерапевтичне лікування.

Проведено лікування: біфорез новокаїну і гідрокортизону сукцинату на ділянку плечового суглобу поперечно, розмір прокладок 200 см² , тривалість процедури 25 хвилин, на курс лікування 5 процедур, через день.

Ударно-хвильову терапію на шийно-грудний відділ хребта та на правий плечовий суглоб. Процедури проводилися один раз в п’ять днів, на курс лікування сім процедур. Лікувальні вправи по щадній методиці. На четвертий сеанс лікування пацієнтка відчула значне покращення: болі припинилися,  об’єм рухів збільшився. В кінці курсу лікування наступило одужання.

Знаходиться під диспансерним спостереженням. Протягом шести місяців ознаки хвороби відсутні. Висновок: поєднання фізіотерапевтичних методів лікування з лікувальною фізкультурою дає швидкий і стійкий ефект.



Источник: http://antidolor.lviv.ua/post/periartrytis/
Категория: Мои статьи | Добавил: topavok (29.05.2019) | Автор: Володимир Клімчук
Просмотров: 21 | Теги: періартрити, лікування. львів, ударно-хвильова терапія, артроз. медичний центр Родовід
Всего комментариев: 0
avatar
RSS

Категории раздела

Мои статьи [27]

Вход на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайта

  • IAIsite.ru moy-testsite
  • Файлы на любой вкус
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz