Суббота, 27.04.2024, 02:12
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Фізіотерапія

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Практика, електростимуляція.

Військовослужбовець ЗСУ, молодший сержант контрактної служби 1981 року народження Михайло Копер (ім’я і прізвище змінені з етичних міркувань) виконував військовий обов’язок в зоні АТО (Красногорівка). Досвід служби 7 років. Військова підготовка хороша. Перебував на позиції три місяці, вивчив свою зону. Під час чергового виконання завдання недооцінив противника, втратив пильність, в результаті не помітив свіжої мінної розтяжки на звичному маршруті. Підірвався. В результаті підриву на протипіхотній міні отримав поранення.

Діагноз: Мінно – вибухове поранення. Вогнепальні осколкові сліпі проникаючі поранення грудної клітини зліва, гематопневмоторакс, множинні проникаючі осколкові поранення попереку, нижніх кінцівок. На етапах медичної евакуації була надана кваліфікована і спеціалізована медична допомога. Психологічно стабільний, мотивований для  подальшого продовження служби. Поступив на лікування у відділення реабілітації 28.11.16 року.

Діагноз: Постравматична (вогнепальна) (12.09.16) невропатія правого малогомілкового нерва з розвитком вираженого парезу розгиначів правої ступні. Контрактура гомілковоступневого суглобу внаслідок ушивання ахілового сухожилля.Скарги на відсутність чуття в пальцях правої ступні, відсутність рухів в пальцях і правому гомілковоступневому суглобі.

При огляді - множинні сліди осколкових поранень, рубці після ушивання ран тулубу і нижніх кінцівок.Рентгенологічне обстеження правого гомілковоступневого суглобу від 07.10.16 р.: в м’ягких тканинах задньої поверхні гомілки множинні дрібні металеві уламки та великий уламок в проекції п’яткової кістки.

Проводилось лікування: режим, дієта, лікувальна фізкультура, кінезототерапія, фізіотерапевтичне лікування. Із фізіотерапевтичного лікування проводилась електростимуляція правого малогомілкового нерва.

Методика електростимуляції. Хворий розташований на кушетці в лежачому положенні на спині. Електростимуляцію проводив лікар.

Використовували апарат «Радіус-01». Пасивний електрод розміром 150 см. кВ. розташовували на дистальному відділі гомілки в ділянці малогомілкового м’яза. Активний електрод розміром 1 см. кВ. - в точці виходу малогомілкового нерва в підколінній ділянці ззовні. Використовували синусомодульований струм (СМС),  режим ІІІ, рід роботи ІІі іV почергово, частота модуляції 50 -100 гц., глибина модуляції 50 -75% . Тривалість дії: тричі кожного виду роду роботи по 3 хв. на одну точку. В сумі - 18 хвилин на сеанс. Після шостої процедури появилось тепло і чуття в пальцях. Згодом, в процесі лікування, повністю відновилась чутливість пальців ступні. появились активні рухи в пальцях. Курс лікування 15 процедур. На час виписки турбують періодичні болі в п’ятковій ділянці при тривалій ходьбі із - за металевого уламка. В результаті комплексного лікування поранений  отримав спеціалізовану медичну допомогу. В подальшому буде проводитись військова лікарська комісія.



Источник: http://antidolor.lviv.ua/post/stimulyacia/
Категория: Мои статьи | Добавил: topavok (19.12.2016) | Автор: Володимир Клімчук W
Просмотров: 259 | Теги: ВМКЦ. Фізіотерапія, Методика, Електростимуляція, клімчук, поранення
Всего комментариев: 0
avatar
RSS

Категории раздела

Мои статьи [32]

Вход на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайта

  • IAIsite.ru moy-testsite
  • Файлы на любой вкус
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz